Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Piektā projekta “Līderi jauniešiem” tikšanās Līgatnes vidusskolā 9.decembrī

Šoziem daba mūs nebeidz pārsteigt! 2.decembrī, pa varavīksnes apspīdētu ceļu, devāmies uz Līgatnes vidusskolu. Jau ceturto reizi Jauniešu Akadēmijas ”PACELT PASAULI” projekta „Līderi jauniešiem” ietvaros ciemojāmies mazajā lauku vidusskolā Līgatnē.

Tikšanās ar Daigu Ērgli -Airbaltic Vecāko viceprezidenti cilvēkresursu vadības jautājumos jauniešiem šķita neierasta un  ieinteresējoša.

 „Ko dara mūsdienīgs Personāla pārvaldes vadītājs? Jaunākās tendences personāla vadībā-” tāds bija sarunas saturs.

 „Svarīgākais ir cilvēks,” uzsver Daiga.

„Ja, kāds aiziet uz augstskolu, kļūst, piemēram, par grāmatvedi un domā visu mūžu nostrādāt vienā darba vietā, ar tā laika gūtajām zināšanām, visticamāk tas tā nebūs,” savā pieredzē dalās Daiga, ”mācīsimies daudzas reizes, mācīsimies, mācīsimies…”

Viss notiek tik strauji, viss mainās – kā un cik tam izsekot, kā to visu pielietot un paspēt vēl skaisti dzīvot? Iespējams uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Nītaures un Līgatnes jauniešiem, 9.decembrī pulksten 11.45, Līgatnes vidusskolā, sniegs padomus un atbildes Pēteris Urtāns – SIA RigaBrain® saimnieks , smadzeņu autotreniņu pārzinātājs. Viņš dalīsies pieredzē par tēmu „Kā labāk sagatavoties eksāmeniem, jeb kā darbojas cilvēka smadzenes.”

Pēteris Urtāns ir medicīnas speciālists ar ergoterapeita grādu. Viņš specializējies psihiatrijā un ieguvis paplašinātu apmācību smadzeņu auto treniņu metodikas pielietošanai ASV, Fīniksā un Kanādā “Zengar” Institūtā.  Daudz lasījis lekcijas par smadzeņu darbību un tās ietekmi uz cilvēka dzīves kvalitāti.

Pēteris ir cilvēks, kurš atrod laiku palasīt kādu labu grāmatu, izaicina sevi doties ceļojumos, velo izbraucienos un atvēl laiku meditācijām.

Ar cieņu un laba vēlējumiem šai tikšanās reizei sveicienus sūta „RigaBrain” darbinieki.

Viņu iedvesmas vārdi:„ Palīdzam ignorēt to, kas nav svarīgs!”

Lai jauka tikšanās un viegla gatavošanās eksāmeniem!

FaceBook Twitter