Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

Partneri

“Moresales Latvia” SIA ir uzņēmums, kas radies, diviem uzņēmumiem apvienojot spēkus: “Pacelt Pasauli” SIA, ko dibinājusi Dace Briede-Zālīte, un “Direct Latvia” SIA ar vadītāju – Ričardu Staltu.

Mēs esam pieredzējuši Pārdošanas vadības profesionāļi, kas atktīvi dalās savā pieredzē un uzkrātajās zināšanās. Mūsu pieredze dod mums iespēju īsā laikā pamanīt, kur un kāds atbalsts pārdevējiem ir nepieciešams, lai uzlabotu savus rezultātus. Mēs palīdzam komandām atgūt pārliecību par sevi, izprast labāk klientu uzvedību un gaidas.

Mēs analizējam, apmācām, palīdzam un enerģizējam. Mēs sūtām palīgos arī savus papildspēkus – komandu, kas sniedz pārdošanas ārpakalpojumus.

 

Dace Briede Zālīte

Douglas_517 gadu pārdošanas un pārdošanas vadības pieredze starptautiskos uzņēmumos. Dace ir arī Londonas Koučinga akadēmijā akreditēta personīgās izaugsmes trenere, kas savas uzkrātās zināšanas un pieredzi ir izmantojusi darbā gan savu pārdošanas komandu izveidošanā un talantu audzināšanā, gan arī sniedzot šīs zināšanas citiem uzņēmumiem kā ārpakalpojumus un konsultācijas.

Pieredze pārdošanas vadības komandu izveidē ir uzkrāta uzņēmumos, kas ir industriju līderi. Visus šos uzņēmumus ir vienojušas rūpes par savu darbinieku izaugsmi un attīstību (Dace ir strādājusi vadošos amatos kompānijās „Shell Latvia”, „SEB Unilīzings”, apdrošināšanas akciju sabiedrībā„Balta”). Šobrīd uzkrātā pieredze un akadēmiskās zināšanas tiek pielietotas pārdevēju darba snieguma izvērtēšanai un atbalstam, kā arī  pārdošanas vadības komandu aprīkošanā ar darba snieguma uzlabošanas instrumentiem.

Šajos gados ir vadītas lielas pārdošanas komandas ar pārklājumu visā Latvijā. Lielākā vadītā komanda – 1000 darbinieki , lielākais sasniegtais gada apgrozījums –  85 miljoni EUR, apkalpojot 200 000 privātklientu un 23 000 juridisko klientu. Iegūts ‘know-how’,  vadot un pārraugot visa veida pārdošanas kanālus – tiešās pārdošanas aģentus (D2D), filiāļu un klientu apkalpošanas centru tīklus, zvanu centrus, telemārketingu, biznesa klientu nodaļas (B2B, B2C), web pārdošanas kanālus, pārdošanu ar brokeru starpniecību, kā arī atrodot un uzsākot veiksmīgu sadarbību ar pārdošanas ārpakalpojumu sniedzējiem biznesa apjomu palielināšanai.

Dace ir diplomēta starptautisko attiecību speciāliste (LU), ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā Banku Augstskolā un jau 3 gadus pilnveido sevi Londonas Koučinga Akadēmijā (The Coaching Academy), kur ar izcilību ir ieguvusi  Personīgās Izaugsmes trenera kvalifikāciju (Personal Performance Development Coach).

Papildus darbam korporatīvajā segmentā, Dace strādā arī ar jauniešu izaugsmi un mērķu plānošanu. Vairāk uzziniet: www.jauniesuakademija.lv .

 

Profesionālā pieredze un izglītība

Diplomēta Londonas „Koučinga Akadēmijas” (The Coaching Academy) personīgās izaugsmes speciāliste. Licenzēta Brajena Meina „Mērķu plānošanas” (Goal Mapping) praktiķe.

Akadēmiskā izglītība

2007 Banku augstskola, maģistra grāds biznesa vadībā, Diploms PD C No. 0925

2005 Banku augstskola, banku zinības un ekonomika, Diploms DKA No. 013476

1993 Latvijas Universitāte, Starptautisko Attiecību institūts, Diploms No. 107

1992 Latvijas Universitāte, Filoloģijas fakultāte, specialitāte – filologs, latviešu valodas un literatūras skolotājs, Diploms No. 100079

Papildu apmācības

2007 – 2008 „Leadership Development Program” – augstākās vadības kursi līderībā „RSA” apdrošināšanas Baltijas vadības komandai. Kursu vadītāji: Londonas konsultantu grupa „Berksheer Consultants”.

Valodu studijas

1992 Vasaras kursi Upsalas Universitātē Zviedrijā – zviedru valoda

1993 Vasaras kursi Oksfordas Universitātē Anglijā – angļu valoda

1994 Vasaras kursi Vīnes Kultūras Institūtā Austrijā – vācu valoda

Darba pieredze

no 2013 – SIA “Moresales Latvia” dibinātāja un vadītāja. Pārdošanas efektivitātes trenere un koučs

no 2010  – Jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli’’ dibinātāja un vadītāja. Personīgās izaugsmes trenere un koučs

2011 -2012   SIA “Baltcom TV” pārdošanas direktore

2005 – 2009  Apdrošināšanas AAS „Balta”, valdes locekle, pārdošanas un izplatīšanas kanālu direktore

2004 – 2005 SIA „SEB līzings”, Pārdošanas direktore, kredītkomisijas locekle

1995 – 2004 SIA „Shell Latvia”, mazumtirdzniecības vadītāja, Shell lojalitātes programmas un degvielas kartes Baltijas projektu vadītāja

1993 – 1995 AS „Valpro Corporation”, eksporta menedžere

1991 – 1992 Siguldas 1.vidusskola, latviešu valodas un literatūras skolotāja

Ričards Stalts

dsc00751-r

Ričards pārdošanas darba pieredzi ieguvis , sākot strādāt kā darījumu vadītājs. Viņa pārdošanas vadības pieredze ir dažādu pārdošanas kanālu izveidē un vadībā (B2B, tiešās pārdošanas aģenti (D2D), izplatītāji, brokeri). Ričards ir veidojis pārdošanas komandas tādos starptautiskos uzņēmumos kā AAS „Balta” (RSA grupas uzņēmums), AAS „Parex Apdrošināšana” un SIA „Baltcom TV”, kur vadījis darbu gan ar korporatīvajiem klientiem un izplatītājiem, gan  brokeriem, gan  ar tiešās pārdošanas aģentu tīklu.

Strādājot dažādos vadības līmeņos, Ričards ir ieviesis un realizējis labāko darba praksi no starptautiskiem uzņēmumiem, piemēram, piedalījies „Pārdošanas Efektivitātes”programmas ieviešanā (AAS „Baltā”), veicis mazumtirdzniecības darba kvalitātes uzlabošanu, būtiski kāpinot klientu apkalpošanas līmeni.  Sadarbojoties ar „BMW Financial Services”, realizējis Latvijā pirmo veiksmīgi strādājošo „White Label” konceptu apdrošināšanas sfērā.

Ričardam ir pieredze stratēģisko un operatīvo pārdošanas plānu izstrādē, jaunu pārdošanas kanālu piesaistīšanā projektos Baltijas valstu līmenī, piedaloties reģiona stratēģisko plānu izstrādes darba grupās Anglijā (RSA Grupas ietvaros).

Šobrīd Ričards ir izveidojis un vada apdrošināšanas brokeru sabiedrību „DIRECT Latvia”, kas specializējusies ne tikai apdrošināšanas pakalpojumu jomā, bet arī pārdošanas ārpakalpojumu sniegšanā.

Līdzšinējā darba pieredze, sasniegumi ieņemtajos vadības amatos un personiskās īpašības apliecina Ričarda spēju sasniegt augstus rezultātus un nodrošināt uzņēmumam pelnošu izaugsmi.

 

LinkedIn