Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

Filozofija

“Moresales Latvia” specializējas pārdošanā, pulcējot ap sevi aktīvus un pieredzējušus profesionāļus. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem paplašināt savu tirgus daļu.

Bet “Moresales Latvia” nav uzņēmums, kas tikai pārdod. Mēs domājam arī par to, kā palīdzēt citiem. Mēs apkopojam Latvijas uzņēmēju stāstus, lai no tiem varētu mācīties ikviens, kurš meklē idejas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, sekmīgai turpināšanai vai iedvesmai. Mēs priecājamies, ka apkopotās atziņas noder arī profesionāļiem, kas strādā korporatīvā biznesa vidē.

Mūsu  interviju projekts „Pēdas rītdienai” ir veidots ar mērķi – izzināt pieredzes stāstus no cilvēkiem, kas ir uzdrīkstējušies izdarīt vairāk. Tie ir cilvēki, kuru drosme noteikti atstās pēdas rītdienas Latvijas ekonomikā. Tie ir viņu padarītie darbi, kas jau šobrīd ir uzsākuši savas gaitas – palīdz cilvēkiem izaugt, pilnveidoties, atpūsties, izzināt, kļūt sabalansētākiem, stiprākiem, drošākiem. Mēs meklējam unikālos stāstus, lai tos apkopotu un dalītos ar lasītājiem.

Mēs meklējam šo unikālo kodu un atslēgu uz drosmi – spēju uzdrīkstēties. Spēju paredzēt neparedzamajos laikmetu un ekonomiskajos griežos. Spēju turpināt par spīti savām bailēm. Mēs aicinām dalīties savās zināšanās par nostaigāto un pieredzēto, lai rītdien kādam šaubu krustcelēs iedotu drosmi uzsākt vai turpināt. Mēs meklējam šīs pēdas, jo tās iezīmē rītdienu.

/Dace Briede-Zālīte/