Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Zanda Šmate, GE Money

 

Rīgā, 2013.gada 25.aprīlī

Nr.02.01-11/23

 

SIA „MORESALES LATVIA”

 ATSAUKSME

Par sadarbību

2013.gada 18.aprīlī SIA „MORESALES LATVIA” (Reģ.nr. 40103654295) sniedza pakalpojumu, organizējot GE Money darbiniekiem semināru „Kā vieglāk gūt panākumus”, kuru vadīja Dace Briede-Zālīte.

Seminārs tika organizēts un pasniegts profesionālā līmenī, sniedzot dalībniekiem ieskatu mērķu nospraušanā un sasniegšanā, ietverot arī noderīgu informāciju par to, kā darbojas cilvēku domas, un kā tās var ietekmēt mūsu sasniegumu, kā atšķirt mērķi no vēlēšanās, kā panākt pozitīvas pārmaiņas. Gan semināra saturs, gan arī lektores sniegums tika ļoti augstu novērtēts no visu semināra dalībnieku puses – atsauksmju anketās viņi atzina, ka noderīgi bija minētie piemēri no dzīves, radītā pozitīvā atmosfēra, pasniegšanas veids un vienkāršā valoda, aizrautība un enerģiskums, ar kādu Dace vadīja semināru, un iedvesma, ko dalībnieki smēlās šī semināra laikā.

Ar šo sadarbību esam ļoti apmierināti un noteikti ieteiktu Daci Briedi-Zālīti kā profesionālu, pieredzējušu un iedvesmojošu semināra vadītāju.

 

AS „GE MONEY”

Mācību un attīstības vadītāja                                                                                                                      Zanda Šmate

GE_Money_atsauksme_LV