Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Dzintra Medvedeva, SIA M.T.Z.-serviss

“M.T.Z. – serviss” sadarbojās ar Daci Briedi – Zālīti ( SIA “Moresales Latvia”) 2016.gada vasarā.

Mūsu mērķis bija aktivizēt savu pārdošanas komandu, īpaši atbalstot tos darbiniekus, kuri uzņēmumam bija pievienojušies nesen, kā arī tos, kuri ikdienā apkalpo klientus mūsu mazumtirdzniecības tīklā.

Kā ļoti interesantu pieeju vērtējam Daces piedāvāto “Pārdošanas diagnostiku”, kas deva iespēju katram darbiniekam izteikt savu redzējumu, kā arī precīzāk izveidot apmācību programmu, kas bija nepieciešama tieši mūsu komandai. Pārdošanas diagnostikas rezultāti tika prezentēti uzņēmuma vadībai, kas bija strukturētu ieteikumu formātā pa sadaļām, kam pievērst uzmanību darbā ar klientiem un pārdevējiem.

Lai arī lielākā daļa mūsu darbinieku ir tehniskie speciālisti ar ilggadēju un lielu pieredzi, Dace Briedes-Zālītes veidotās apmācības iekustināja visus uz saturīgu diskusiju un “prāta vētru” – kā vēl pamainīt pieeju, lai kāpinātu pārdošanas efektivitāti.

Sadarbību vērtējam kā veiksmīgu un labprāt ieteiktu citiem izmēģināt “Pārdošanas diagnostikas”  ieguvumus, kā arī Daces veidotās apmācību programmas.