Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Daiga Ērgle, Air Baltic Corporation

Par sadarbību ar Daci Briedi-Zālīti

 

Ar Daci Briedi-Zālīti sastapāmies seminārā GoalMapping, jeb Mērķu Plānošana, šī gada janvārī. Tieši šo programmu izvēlējāmies kā iedvesmojošu gada ievadsesijuBalticMiles uzņēmuma darbinieku komandai, lai palīdzētu pozitīvāk paraudzīties uz ambiciozajiem biznesa mērķiem, kas izvirzīti šim gadam, kā arī iemācīties veiksmīgāk sabalansēt personīgos un profesionālos mērķus pilnvērtīgākai dzīvei.

Seminārā ieguvām zināšanas par to, kā vislabāk darbināt savu prātu, lai gūtu panākumus, kāpēc ir svarīgi plānot un domāt pozitīvi, kā uzsākt darboties pa jaunam, lai mainītu savu dzīvi iecerētajā virzienā.

Dalībnieku atsauksmes pēc semināra bija ārkārtīgi pozitīvas – tās liecināja, ka seminārsenerģizējis un devis izpratni par emocionālā stāvokļa ietekmi uz darba spējām un noskaņojumu, izskaidrojis principus, kā sasniegt iecerēto vieglāk, kā arī rosinājis domāt pozitīvi no iespēju, ne no problēmu viedokļa. Vairāki darbinieki pēc semināra izteica nopietnu apņemšanos izveidot savas personīgo mērķu kartes, kas liecināja, ka jauniegūtās zināšanas mudinājušas ieraudzīt dzīvi no jauna skatu punkta. Semināra pozitīvā iedarbība uz darbinieku noskaņojumu turpinās joprojām – kolēģi savstarpējās sarunās piemin gūtās atziņas un dalās pieredzē par to, kā izdodas nostiprināt jaunus paradumus. Par spīti apjomīgai darba slodzei, darbinieki nezaudē darba prieku un kopdarba aizrautību.

Dace Briede-Zalīte ir pieredzējusi un ar gaišu prātu apveltīta pasniedzēja, kurai piemīt dabisks un rūpīgi izkopts talants dalīties savās atklāsmēs viegli un ar dzirkstošu humoru, tā, ka jaunas zināšanas atrod ceļu uz klausītāju prātiem bez piespiešanās, kā arī paliek tajos vēl ilgi pēc programmas beigām.

Bez svārstīšanās iesaku Daces programmas ikvienam, kurš mācību procesā meklē ne vien paliekošas zināšanas, bet arī iedvesmu un motivāciju mainīt līdzšinējo lietu kārtību.

 

Daiga Ērgle

Vecākā viceprezidente personāla vadības jautājumos

airBalticCorporation

Rīgā, 2013. gada 1. februārī

 

Atsauksme: Daiga Ērgle, Air Baltic Corporation