Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Trešā projekta ”Līderi jauniešiem” tikšanās Līgatnes vidusskolā 25.novembrī

Tūlīt pēc Latvijas dzimšanas dienas Līgatnes vidusskolā norisinājās otrā  Jauniešu Akadēmijas „PACELT PASAULI”  projekta „Līderi jauniešiem” tikšanās par tēmu „Finanšu pratība un profesionālā izaugsme”. AAS SEB Dzīvības apdrošināšana pārdošanas direktore Līva Vēliņa – Pētersone ne tikai atklāja finanšu pasaules darba specifiku, bet iesaistīja jauniešus aizrautīgā diskusijā par uzkrājumu veidošanas lietderību. Interesanta izvērtās saruna par jauniešu plānotās pirmās algas apmēru. Aizpildot anketas, skolēniem nācās aizdomāties un savstarpēji diskutēt par jautājumiem, kuriem ikdienā nepievēršam padziļinātu uzmanību. Noslēgumā  iederīgas bija dokumentālās filmas, kurās attēlotas situācijas cilvēku dzīvēs, dažādos dzīves posmos, kuros svarīgi pieņemt pareizos lēmumus.

http://www.seb.lv/dokumentala-filma-ritdiena-pienaca-vakar

Projekts ”Līderi jauniešiem” turpinās –  jau šo trešdien, 25.novembrī, pulksten 13.35, trešā tikšanās:

Valdis Kulpe, AS „Latvijas Finieris” pārdošanas dienesta vadītājs.

Viņš dalīsies pieredzē, par tēmu ”Ražošanas uzņēmums – kā tiek radīti produkti un pārdoti pasaules tirgos?”

AS ”Latvijas Finieris” pamatdarbība orientēta uz bērza saplākšņu ražošanu un tirdzniecību, kā arī  jaunu produktu attīstību un saistīto pakalpojumu sniegšanu. Taču uzņēmums ir iesaistīts pilnā ciklā – sēkliņas tiek savāktas no speciāli atlasītiem bērziem, no tām audzē stādiņus pašu apstrādātā zemē, savukārt izaudzētos kokus pēc tam izmanto ražošanā.

Valdis virza Latvijas Finiera ražojumus vairāk kā 60 pasaules valstīs. Viņš atklāj, cik svarīgi zināt valodas un izzināt katras valsts kultūru, mentalitāti, cik lielā mērā nepieciešamas zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā, bioloģijā.

IMG_6735 (1)Uzņēmējdarbībā ir svarīga mērķtiecība un izturība. Valdis šīs īpašības attīsta aktīvi nodarbojoties ar sportu. Garas un sarežģītas velo distances un sasniegtas kalnu virsotnes ir viņa izaicinājums un aizraušanās. Ar tikpat lielu aizrautību viņš tiekas ar jauniešiem un diskutē par biznesa pamatprincipiem.

Lai abpusēja interese, lai katrs gūst iedvesmu savu mērķu un sapņu realizēšanā!

Uz tikšanos Līgatnē!

 

FaceBook Twitter