Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

Izskats un veselība

„Pašapziņa ir tiešā veidā saistīta ar mūsu veselību”, tā saka amerikāņu psihologs, kurš viens no pirmajiem ir pētījis pašapziņas ietekmi uz cilvēka dzīvi, sasniegumiem un veselību. Viņa vārds ir Nathaniel Branden.

Seminārs vecākiem un skolotājiem par pašapziņas jautājumiem ietver arī pašapziņas testu un diskusijas par mums svarīgajiem dzīves uztveres aspektiem.

Šajā jauniešiem svarīgajā jautājumā mēs piesaistām arī profesionāļus no dažādām nozarēm, kuri ar savām lekcijām palīdzēs jauniešiem izprast svarīgās izskata un veselības tēmas. Tuvākos piedāvājumus meklējiet sadaļā Jaunumi.

Jauniešiem

Dažādas tēmas par izskatu un veselību kopā ar uzaicinātiem profesionāļiem. Pašlaik piedāvātās tēmas:

1. Līdzsvarots noskaņojums kā pamats emocionālajai labsajūtai un veselīgam dzīves veidam. Lektors – Pēteris Urtāns, “Riga Brain” smadzeņu treniņa centra vadītājs.

2. Veselīga pārtika – pamats bērnu un jauniešu darba un koncentrēšanās spējām. Lektori no Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas.

Vecākiem un skolotājiem

Seminārs par pašapziņas ietekmi uz mūsu sasniegumiem un labsajūtu. Seminārs dod ierosmi, kā labāk izprast sevi un tuviniekus brīžos, kad jūtamies mazāk vērtīgi un atzīti. Labs seminārs tiem, kas grib sākt izmainīt šķietami iestrēgušas situācijas savā dzīvē. (2,5 stundas)

Pieteikšanās un papildu informācija
Tālrunis: 29 404 368
E-pasts: dace.briede.zalite@paceltpasauli.lv