Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

Darbs un nākotne

Lai izprastu savu patieso aicinājumu un izdarītu pareizo nākotnes izvēli, mēs piedāvājam interesantu angļu pozitīvās domāšanas speciālista Brajena Meina semināru „Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?”, kurš izskaidro, kā darbojas cilvēka prāts un palīdz izprast savu patieso aicinājumu. Nodarbības beigās tiek zīmēta savu nākotnes plānu mērķu karte.

Lai dotu daudzveidīgu ieskatu dažādu profesiju aizkulisēs, mēs arī šai tēmai piesaistām profesionāļus no dažādām nozarēm, kuri ar savām lekcijām palīdz jauniešiem izprast nozares īpatnības, veiksmes stāstus un iespējamās „lamatas”. Tuvākos piedāvājumus meklē sadaļā Jaunumi.

Jauniešiem

  1. Ik gadējais projekts “Līderi Jauniešiem” ar pieaicinātiem lektoriem no dažādām nozarēm, kas dalās savas profesijas noslēpumos ar vidusskolēniem. Profesiju sesijas par dažādām profesijām vairāku mēnešu garumā. Sīkāka informācija sadaļā  “Jaunumi”. Ja vēlaties pieteikt savu skolu šim projektam, dariet mums zināmu!
  2. Mērķu plānošana . Kā atrast savu dzīves aicinājumu un pareizāk izvēlēties nākotnes profesiju? (2 x 40 min.).
  3. Saskarsmes prasmes. Uzvedības cēloņu un seku sakarības (2 x 40 min).

Pedagogiem 

  1. Mūsdienu jaunieši – jaunā laikmeta personības. Kā izprast labāk un sadarboties ar jauno paaudzi. Tests un interaktīva nodarbība. (4 stundas)
  2. Pozitīvā domāšana pedagogiem. Katrā vecumā mums ir jauni izaicinājumi. Seminārs dod ierosmi, kā plānot savu dzīvi neatkarīgi no vecuma un pieredzes. Noderīgs instruments, kā palīdzēt sev un jauniešiem veidot pozitīvu skatu uz dzīvi. (4 stundas)
  3. Pacelt pašapziņu, lai ietu uz priekšu. Seminārs dos ierosmi, kā labāk izprast sevi un tuviniekus brīžos, kad jūtamies mazāk vērtīgi un atzīti. Labs seminārs tiem, kas grib sākt izmainīt šķietami iestrēgušas situācijas savā dzīvē. (4 stundas)

Pieteikšanās un papildu informācija
Tālrunis: 29 404 368
E-pasts: dace.briede.zalite@paceltpasauli.lv

 2_gimnazija_2016_1Kegums_9Kegums_6