Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Projekts “Līderi Jauniešiem” 2013.gada rudens sesija

Jauniešu Akadēmija „PACELT PASAULI”  Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas  jauniešiem projekta “Līderi jauniešiem” ietvaros piedāvā tikšanos ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kas dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, lai kopīgās sarunās palīdzētu vidusskolēniem labāk izdarīt savu nākotnes izvēli.

Lekcijas un seminārus klausīties tiek aicināti gan vidusskolēni, gan pedagogi.  Programmas mērķis – palīdzēt jauniešiem iepazīt dažādas profesijas, dot iespēju iztaujāt profesionāļus un uzzināt sev interesējošos jautājumus, būt pārliecinātākiem un gatavākiem savam nākošajam dzīves posmam – profesijas izvēlei.

Projekta laiks :  no 2013.gada septembra līdz decembrim

 

1. ”Par mācīšanos un smadzeņu darbību.”

 Lekciju vadīs – Pēteris Urtāns , medicīnas speciālists ar ergoterapeita grādu, specializējies smadzeņu treniņu metodiku pielietošanā (ASV, Arizonā, Fīniksā un Zengar institūtā, Kanādā), „RigaBrain” smadzeņu treniņu centra vadītājs.

Laiks – 30.septembrī, plkst. 15.30 – 16.10

 

2 . “Intervija mūža garumā.

Lekciju vadīs – Armands Puče, izdevniecības “Mediju nams” vadītājs un Latvijā pazīstam sporta žurnālists. Viņš ir arī grāmatas par Sandi Ozoliņu “Ozo. Cilvēks uz ledus” un citu darbu autors.

Laiks –  7. oktobrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

3. “Karjera starptautiskā bankā”

Lekciju vadīs – Pāvils Misiņš, SEB Wealth management vadītājs. Iepriekš strādājis bankas HSBC Londonas un Honkongas filiālēs par vadītāju, par korporatīvās kreditēšanas vadītāju, kā arī ieņēmis citus amatus banku sektorā.

Laiks –  14 .oktobrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

4. “Cik apdrošināšana ir aizraujoša!“.

Lekciju vadīs – Uldis Dzintars, AAS “Balta” finanšu direktors, kā arī valdes loceklis. Pirms pievienošanās BALTA komandai U.Dzintars strādājis AAS „Saules Laiks”, auditorfirmā „KPMG”.

Laiks – 21 .oktobrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

5. “Katrs ir zīmols!“.

Lekciju vadīs – Ivars Svilāns, Swedbank Komunikāciju vadītājs Latvijā. 20 gadu pieredze medijos un sabiedriskajās attiecībās.

Laiks – 24 .oktobrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

6. “ Ko nozīmē būt studentam“.

Lekciju vadīs – Ilmārs Kreituss Rīgas starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas prorektors studiju darbā

Laiks – 21.novembrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

7. “ Kultūras Bizness “.

Lekciju vadīs – Dāvis Kaņepe, “Kaņepes Kultūras centra” līdzdibinātājs un projektu vadītājs.

Laiks – 25.novembrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

8. “Personāla vadība aviācijas biznesā“.

Lekciju vadīs – Daiga Ērgle,  airBaltic vecākā viceprezidente personālvadības jautājumos, Rīgas Biznesa skolas pasniedzēja.

Laiks – 9.decembrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

9.  “Saeimas deputāta ikdiena“.

Lekciju vadīs – Jānis Upenieks, jaunākais Saeimas deputāts. Bijušais Reformu partijas biedrs, bet šobrīd nepartejisks. Beidzis Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga), strādājis finanšu sektorā. Ar laiku sapratis, ka skaitļi neuzrunā un pievērsies sabiedriski nozīmīgiem jautājumiem.

Laiks – 16.decembrī, plkst. 15.30 –  16.10

 

FaceBook Twitter