Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Profesija – uzņēmuma vadītājs. Reinis Rubenis, Swedbank

Publikācijas datums: 2016.gada 16.novembris

reinis_4Rīt jau septītā “Līderi Jauniešiem” tikšanās Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā. Šoreiz finansista un vadītāja darba pieredzē dalīsies „Swedbank” vadītājs Reinis Rubenis.

Reinis finanšu sektorā strādā jau 19 gadus, no kuriem deviņus „Swedbank” komandā. Bijis Uzņēmumu pārvaldes vadītājs. Ir NASAQ OMX Riga un Latvijas Centrālā depozitārija padomes loceklis.

Augstāko izglītību finanšu specialitātē ieguvis Stokholmas Ekonomikas augstskolā, vēlāk paplašinājis savu redzesloku, studējot teoloģiju Latvijas Universitātē.

Ārpus darba ir ģimenes cilvēks, kurš mīlestību pret literatūru apvieno ar mīlestību pret sportu – agrāk nodarbojies ar peldēšanu, tagad aizrāvies ar maratonu skriešanu.

Šī nedēļa ir  „Labo darbu” nedēļa, kuras sauklis ir „Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!”, kas sakrīt ar ikdienā Jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli” projektos ietverto ideju „Kopā mēs pacelsim pasauli!”, kur katrs no „Līderi Jauniešiem” dalībniekiem, veltot savu laiku, daloties pieredzē un iedvesmojot jauniešus vieglāk atrast savu ceļu uz profesiju, rada kopumu, kurā visi esam ieguvēji – gan devēji, gan ņēmēji.

Tiekamies jau ceturtdien!

reinis_2

FaceBook Twitter