Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Positivus vadītājs Rīgas Franču licejā

Publikācijas datums : 4.aprīlī, 2016

m1Šodien notiks jau trešā tikšanās projektā „Līderi Jauniešiem”  Rīgas Franču licejā.

Šoreiz savā pieredzē dalīsies  Ģirts Majors –  lielākā mūzikas un mākslas festivāla Baltijā „Positivus” rīkotājs, koncertaģentūras “Positivus Music” vadītājs un koncertzāles  „Palladium” līdzīpašnieks.

„Positivus”  šogad svinēs desmit gadu jubileju. Ģirts dalīsies, kā šādas idejas rodas, kādi ir pirmsākumi, sapņi, grūtības un izdošanās.

Interesanti, ka līdz pirmajam “Positivus” festivālam, Ģirts Majors nebija bijis nevienā līdzīgā ārvalstu pasākumā. Toties , vēl mācoties vidusskolā 12. klasē, Majors sarīkojis jau divus koncertus skolā – Ziemassvētku pasākumā tika noorganizēts grupas “Līvi” koncerts, bet uz Žetonu vakaru tika uzaicināta grupa “Jauns mēness” un dziedātāja Agnese.

Skolas laikā bijis pārņemts ar radio un mūzikas pasauli – sapnis par darbu “SWH” bijis liels, un Ģirts bijis gatavs darīt jebko, lai tur strādātu. Tomēr karjera iegrozījusies tā, ka uzsākta koncertu rīkošana.

Jauniešiem būs iespēja dzirdēt , kā radās un attīstās festivāls, kuru gadu no gada apmeklē ne tikai viņi, bet tūkstošiem cilvēku un, kas radās pļavā, kur ganījās govis.

 

FaceBook Twitter