Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Pētera Urtāna lekcija par mācīšanos un smadzeņu darbību 2013.gada 30.septembrī

30. septembrī Pēteris Urtāns ar lekciju “Par mācīšanos un smadzeņu darbību” atklāja projekta “Līderi Jauniešiem” rudens sesiju. Lekcijas ietvaros tika apskatīts kā izturēties pret savām smadzenēm, lai tās darbotos vēl labāk. Urtāns minēja, kuras ir nepieciešamās lietas, kas jāievēro, lai mācības būtu patiešām produktīvas, kā arī lietas, no kurām noteikti pirms eksāmeniem vajadzētu izvairīties.

Pēteris Urtāns, “RigaBrain” vadītājs, ir pabeidzis Rīgas Stradiņu universitātes rehabilitācijas fakultāti, specializējies psihiatrijā, ar iepriekšēju darba pieredzi ar vardarbībā cietušām personām centrā pret vardarbību “Dardedze” un praktizējis Valsts Garīgās veselības aģentūrā un papildus ieguvis paplašinātas apmācības smadzeņu treniņu metodikas pielietošanai ASV, Arizonā, Fīniksā un Zengar institūtā, Kanādā. Kopš 2007. gada pēta, apgūst un praktizē dažādas smadzeņu darbību uzlabojošas metodikas, konsultē un palīdz cilvēkiem atgūt viņu dabisko smadzeņu darbību, izmantojot Pasaulē inovatīvākās un modernākās tehnoloģijas un pieejas.

Sākot ar pēdējo septembra nedēļu, katru pirmdienu no plkst. 15.30 – 16.10 Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā uzstājas dažādu profesijas pārstāvji, lai dalītos savā pieredzē par nozares specifiku. Projekta mērķis ir sniegt jauniešiem ieskatu dažādu profesiju aizkulisēs, stāstot par galvenajiem izaicinājumiem, izvēloties šo karjeras ceļu. Uz sarunām esam aicinājuši spēcīgus un pieredzējušus profesionāļus, kuri interaktīvās diskusijās atbild uz jautājumiem un iesaista jauniešus āķīgu uzdevumu risināšanā.

Visu programmu variet  apskatīt šeit: http://www.paceltpasauli.lv/jauniesu-akademija/jaunumi/projekts-lideri-jauniesiem-2013-gada-rudens-sessija/

FaceBook Twitter