Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Otrā projekta ”Līderi jauniešiem” tikšanās Līgatnes vidusskolā 19.novembrī

D75_2824_vieglakaPagājušajā ceturtdienā Līgatnes vidusskolā norisinājās pirmā Jauniešu Akadēmijas „PACELT PASAULI”  projekta „Līderi jauniešiem” tikšanās par tēmu „Apdrošināšana – vai tas ir aizraujoši?”. Tikšanās izvērtās abpusēji aizraujoša –  Uldis Dzintars dalījās zināšanās, pieredzē un uzsvēra, ka nemitīga attīstība ir ļoti svarīga.

Arī  projekts ”Līderi jauniešiem” turpinās – jau šo ceturtdien, 19.novembrī, pulksten 11.45, otrā tikšanās:

Šoreiz sarunas tēma „Finanšu pratība un profesionālā izaugsme” .

Pieredzē dalīsies Līva Vēliņa – Pētersone ir AAS SEB Dzīvības apdrošināšana pārdošanas direktore un valdes locekle. Viņas pārziņā ir SEB ilgtermiņa uzkrājumu un pensiju risinājumu pārdošana 26 SEB bankas filiālēs visā Latvijā. Līva strādā tiešajā pārdošanā un pārdošanas vadībā jau kopš 2002.gada.

Strādājusi SEB līzingā un Parex līzingā par industriālās līzinga nodaļas vadītāju un Lattelecom BPO par pārdošanas vadītāju, tomēr vislielāko profesionālo pieredzi guvusi tieši banku vidē. Ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātē Ekonomikas fakultātē.

“SEB bankai ir tradīcija doties uz skolām ciemos pie vidusskolu jauniešiem un stāstīt par karjeras izaugsmi un finanšu pratību. Man vienmēr ir liels prieks piedalīties šajos projektos, jo skolu jauniešu auditorija ir atvērta un zinātkāra. Labi zinu, cik grūti ir pieņemt lēmumu par profesijas izvēli. Iedvesmojot jauniešus, iedvesmojos pati!”- tā saka  Līva.

Lai aizraujoša un iedvesmojoša  tikšanās!

FaceBook Twitter