Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Līgatnes un Nītaures vidusskolas atsauksmes

Jauniešu akadēmijas “Pacelt pasauli” projekta  “Līderi jauniešiem” rudens sesija noslēgusies pavisam nesen. Pārlasot iesūtītās atsauksmes, prieks par paveikto!

 

Līgatnes un Nītaures pedagogu un jauniešu atzinīgie vārdi!

“Mūsu  skolas jauniešu domu apkopojums par projekta “Līderi jauniešiem” lekcijām. No sarunām sapratu, ka vakardien viņi organizēja mazu “tusiņu,” lai vēlreiz lekcijās dzirdēto pārrunātu.
Arī mani doma vien par šādu iespēju uzņemt skolā aktīvus, darboties gribošus un produktīvus cilvēkus ir pacēlusi spārnos, galvā rosās idejas par cikla veidošanu, kurā aicināt mūsu Līgatnes novada darbīgos cilvēkus uz sarunu ar jauniešiem. Mūsu jaunieši vēl kādu laiku pēc šīm lekcijām pārrunāja, apsrieda dzirdēto gan ar skolotājiem, gan savā starpā, vārdu sakot, bija paņemti līdz sirds dziļumiem. Žēl, ka man nebija iespēja apmeklēt visas lekcijas, bet par Valdi Kulpi liels prieks, patiess pārsteigums par viņa paveikto un jauku atmiņu sajūta atkal satiekot viņu pēc gandrīz 20 gadiem.

PALDIES PAR DOTO IESPĒJU BŪT KOPĀ AR JUMS!

Ar cieņu, Kintija Blūmentāle, Līgatnes novada vidusskolas direktore.

http://ligatne.blogspot.com/search?updated-max=2015-12-14T19:24:00%2B02:00&max-results=7&start=14&by-date=false

“Līgatnes novada vidusskolas skolēni ir ļoti pateicīgi projektam „Līderi jauniešiem”. Skolēniem šīs lekcijas ir bijušas ļoti noderīgas un ar lielu prieku esot klausījušies tās! Projekts ikvienam skolēnam sniedza iepazīt katru nozari un uzzināt daudz jauna. Izvēloties profesiju šīs lekcijas atstās nozīmīgu iespaidu daudzu jauniešu nākotnē.

Katrs pārstāvis spēja mūs uzrunāt un iesaistīt, taču vis lielākās atsauksmes bija par Pēteri Urtānu, pārstāvi no RigaBrain. Tā šķita visnozīmīgākā lekcija, jo varēja iepazīt sevi un atklāt daudz kā jauna. Varēja iemācīties, kā pareizi kontrolēt sevi un relaksēties stresa situācijās. Uzzinājām arī kā pareizi rīkoties, lai iegūtu maksimālu produktivitāti mācību procesā. Lai gan mācību stundas garums īsti nesakrīt ar pareizo produktivitātes laiku, ir jāmācās klausoties gan atpūsties, gan koncentrēties. Un, protams, tas ļoti palīdzēja 9. un 12. klases skolniekiem, kuri cītīgi gatavojas valsts eksāmeniem.

Pateicamies arī pārstāvei no Seb bankas, kas palīdzēja saprast, ka vienmēr ir jādomā par nākotni. Ļoti daudzi no mums, kas klausījās uzskata, ka vecumdienās pensiju nesaņems, bet pēc šīs lekcijas saprata, ka neviens cits par mums nedomās, kā tikai mēs paši, tādēļ ir jāveido savi uzkrājumi.

Pateicamies pārstāvei no airBaltic, jo uzzinājām atbildes uz ļoti daudziem mums interesējošiem jautājumiem. Sapratām, ka pateicoties jaukam, izpalīdzīgam, atvērtam, strādīgam darba kolektīvam, un daudz jaunām idejām katrs uzņēmums var kļūt konkurētspējīgs visā pasaulē.

Pateicoties apdrošināšanas firmas pārstāvim mēs sapratām, ka darbs tur nemaz nav tik vienkāršs un garlaicīgs. Ļoti daudzi saprata, ka ir kļūdījušies ar savām domām, un viņus pat ieinteresēja profesija, kas saistīta ar apdrošināšanas firmu.

Pateicoties šīm lekcijām, varbūt, kāds saprata, ko īsti viņš grib nākotnē sasniegt, un saprata to, ka arī cilvēks no ne tik lielas skolas var savā dzīves laikā tikt ļoti tālu ar savu neatlaidību, vajag tikai ļoti vēlēties un cīnīties pašam par sevi.

Ļoti ceram, ka mūsu skolai būs vēl šādi projekti, lekcijas, lai skolēniem būtu vieglāk saprast, par ko viņš vēlas nākotnē kļūt! Šīs lekcijas deva ļoti daudz tiem, kas vēlas savu nākotni redzēt skaidri izplānotu. Milzīgs paldies Jauniešu Akadēmijai „Pacelt pasauli”, un, cerams, uz drīzu tikšanos citās ļoti noderīgās lekcijās!”

Līgatnes novada vidusskolas jaunieši.

“Pedagogu un skolēnu vārdā liels paldies par atbalstu mazajām lauku vidusskolām, par  iespēju paplašināt mūsu jauniešu redzesloku!
Citēšu jauniešu viedokļus:
Paldies par iespēju tikties ar radošiem, veiksmīgiem un interesantiem cilvēkiem!
Visi lektori mācēja mūs uzrunāt un ieinteresēt.
Ļoti motivējošas sarunas.
Mūs aizrāva un iedvesmoja Airbaltic menedžere.
Ļoti noderīga bija pēdējā nodarbība par gatavošanos eksāmeniem un smadzeņu darbību.”

Vēlreiz paldies visiem, gan organizatoriem, gan lektoriem.

Marianna Rozīte –Nītaures vidusskolas  direktora vietniece   izglītības jautājumos.

Jauniešu akadēmijas “Pacelt pasauli” vārdā izsakām pateicību par sadarbību.

 

FaceBook Twitter