Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Projekta “LĪDERI JAUNIEŠIEM” 2016.gada rudens sesija

Publikācijas datums: 2016.gada 11.oktobris

 “Līderi Jauniešiem” Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā

Klāt ne tikai zelta rudens un Karjeras nedēļa, bet arī jau sesto  gadu  Jauniešu akadēmijas „PACELT PASAULI” projekta “Līderi jauniešiem” rudens sesija. Šogad tās sākums zīmīgi sakrīt ar nākotnes profesijai veltītiem pasākumiem, jo projekta mērķis ir palīdzēt iepazīt dažādas profesijas, dot iespēju iztaujāt profesionāļus un uzzināt  interesējošos jautājumus, būt informētākiem un pārliecinātākiem, domājot par  savas nākošās profesijas izvēli.

2_gimnazija_bildeRīgas Valsts 2.ģimnāzijā uzstāsies sava aroda profesionāļi un spilgtas personības.  No 12.oktobra līdz 23.novembrim tās būs sešas aizraujošas tikšanās ar dažādu profesiju  pārstāvjiem, kuri dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, lai kopīgās sarunās palīdzētu jauniešiem labāk izdarīt savu nākotnes izvēli. Šoruden pārstāvētas uzņēmēju, zinātnieku, žurnālistu, sportistu, finansistu, mūziķu un aktieru profesijas.

Līdz šim  projekts norisinājies gan dažādās  Rīgas, gan Cēsu un Līgatnes skolās, un sniedzis gandarījumu par labajām atsauksmēm un gūtajām atziņām. Lekcijas  klausīties tiek aicināti gan jaunieši, gan pedagogi.

Lūk, arī rudens sesijas personības!

12.oktobrī, plkst.15.00,  Lauris Aleksejevs – uzņēmējs, restorāna „36.līnija” līdzīpašnieks

19.oktobrī, plkst.15.00,  Laura Beķere – zinātniece, ķīmijas doktore, LOREAL stipendiāte zinātnē

2.novembrī, plkst. 15.00, Diāna Dadzīte – sportiste, paralimpiskā čempione šķēpmešanā, ratiņbasketboliste un     Sandijs Semjonovs – TV žurnālists un daudzu dokumentālo filmu producents.

9.novembrī, plkst. 15.00, Grupa “Carnival Youth” – mūziķi, saņēmuši balvu «Labākā debija» par albumu “No Clouds  Allowed” 2014.gadā.  Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas absolventi.

17.novembrī, plkst. 12.30, Reinis Rubenis – finansists, „Swedbank Latvia” vadītājs. LU studējis teoloģiju.

23.novembrī, pkst. 15.00, Zane un Vilis Daudziņi – aktieri, Zane pasniedz runas un skatuves mākslu. Vilis saņēmis apbalvojumu gada aktieris par izrādi «Vectēvs».

Lai atziņām bagātas tikšanās!

Mūsu komanda:

Dace Briede-Zālīte, Jauniešu akadēmijas “Pacelt Pasauli” dibinātāja un vadītāja

Linda Upleja, projekta “Līderi Jauniešiem” koordinatore

Ligita Millere, projekta “Mērķu plānošana” koordinatore

 

 

FaceBook Twitter