Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] “Līderi Jauniešiem” 2016.gada pavasaris Franču licejā – programma

Reizē ar pavasari Jauniešu akadēmija „PACELT PASAULI”  Rīgas Franču licejā  projekta “Līderi jauniešiem” ietvaros 21.martā uzsāk pavasara sesiju un tikšanos ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kuri dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, lai kopīgās sarunās palīdzētu vidusskolēniem labāk izdarīt savu nākotnes izvēli.

Lekcijas un seminārus klausīties tiek aicināti gan vidusskolēni, gan pedagogi.  Programmas mērķis – palīdzēt jauniešiem iepazīt dažādas profesijas, dot iespēju iztaujāt profesionāļus un uzzināt  interesējošos jautājumus, būt informētākiem un pārliecinātākiem, domājot par  savu nākotni.

Jau 21.martā ar jauniešiem savā pieredzē  dalīsies Armands Puče – raidījuma Overtime TV veidotājs, sporta žurnālists, grāmatu autors un Ozo Golfa Kluba direktors.

Armands ir ļoti aktīvs un mērķtiecīgs cilvēks un ar savu piemēru uzskatāmi parāda, ka vajag izvirzīt mērķus, darīt, nepadoties un sasniegumi neizpaliks. Un viņš ļoti labprāt savā pieredzē dalās ar jauniešiem, kuriem vēl savi ceļi meklējami.

Turpmākās  nedēļas jauniešus gaida sešas interesantas un aizraujošas tikšanās:

29.martā – Smadzeņu treniņu centra «Riga Brain» vadītāju Pēteri Urtānu,

4. aprīlī – ar mūzikas  festivāla “Positivus” vienu no radītājiem un festivāla vadītāju Ģirtu Majoru,

11. aprīlī – ar “Iespējamās Misijas” vadītāju, finansisti, bijušo Swedbankas prezidenti Ingrīdu Blūmu,

18.aprīlī – ar Latvijas vēstnieku Eiropas Padomē, bijušo Latvijas vēstnieku Portugālē, Francijā, Marokā, Andorā un Spānijā Rolandu Lappuķi,

25.aprīlī ar Eiropas Parlamenta sekretāri Latvijā, bijušo Ministru Kabineta preses sekretāri Signi Znotiņu-Znotu,

un 2.maijā – ar “Madara Cosmetics” zīmola radītāju un vadītāju Lotti Tisenkopfu – Iltneri.

madara

 

 

 

 

Signe

Rolands

 

FaceBook Twitter