Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] “Līderi jauniešiem” 2015.gada rudens sesija Līgatnes vidusskolā

Jau kopš 2011.gada  Jauniešu Akadēmija “PACELT PASAULI” Latvijas vidusskolās realizē projektu “Līderi jauniešiem”,  kura ietvaros piedāvā tikšanos ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Profesionāļi dalās ar savām zināšanām un pieredzi, lai kopīgās sarunās palīdzētu vidusskolēniem labāk izdarīt savu nākotnes izvēli. Programmas mērķis – palīdzēt jauniešiem iepazīt dažādas profesijas, dot iespēju iztaujāt profesionāļus un uzzināt interesējošos jautājumus, būt informētākiem un pārliecinātākiem, domājot par savas nākošās profesijas izvēli.

Pagājušā gada pavasara sesijā, kas norisinājās  Cēsu Valsts ģimnāzijā,  tika pārstāvētas juristu, žurnālistu, aktieru, uzņēmēju, politiķu, zinātnieku  profesijas. Daļa no līderiem bija šīs skolas absolventi – Jānis Maizītis, Juris Žagars, Gundega Skudriņa,Uģis Joksts, Jānis Mūrmanis.

Šā gada rudens sesijā, kas norisināsies Līgatnē, piedalīsies gan Līgatnes, gan Nītaures vidusskolas jaunieši. Lekcijas un seminārus klausīties tiek aicināti arī pedagogi un visas ieinteresētās personas.

Šoreiz līderi pārstāvēs apdrošināšanas, personālvadības, pārdošanas, uzņēmējdarbības, ekonomikas, banku un citas  nozares.

Projekta laiks no 2015.gada 12..novembra līdz 9.decembrim.

Uz tikšanos Līgatnē!

FaceBook Twitter