Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Latvijas prece uz Madonnas skatuves

Trešdien, 11. martā Cēsu Valsts ģimnāzijā norisinājās otrā Jauniešu Akadēmijas PACELT PASAULI projekta “Līderi Jauniešiem” tikšanās.

Jānis Mūrmanis, SIA Timbero īpašnieks, JCI(starptautiska jauniešu organizācija) 2015.gada prezidents dalījās pieredzē „Kā kļūt par uzņēmēju”, pastāstot par gūto darba pieredzi, kas aizvedusi līdz savam biznesam.

Jāņa novēlējums jauniešiem bija būt mērķtiecīgiem izglītības izvēlē un, pirms sākt savu uzņēmējdarbību, pastrādāt un iemācīties pēc iespējas vairāk.

Savukārt, AS “Latvijas Finieris” pārdošanas dienesta vadītājs Valdis Kulpe pastāstīja „Kā saplākšņa laivā apceļot pasauli”, jo pārrauga uzņēmuma biznesu vairāk kā 60 pasaules valstīs. Valdis ar konkrētiem piemēriem nodemonstrēja, kā dzīvē un darba procesā pielietot matemātikas, fizikas , ķīmijas un bioloģijas zināšanas.

Interesanti, cik daudz pasaulē izmanto saplāksni, kas ir ražots tepat Latvijā. Valdis minēja piemēru, ka pat slavenās mākslinieces Madonnas skatuves aprīkojums ir savulaik veidots no “Latvijas Finiera”  materiāliem.

Viens no Valda hobijiem ir kāpšana kalnos. Viņa novēlējums jauniešiem izskanēja pēc Valda meitiņas Odrijas uzzīmētā zīmējuma :

odrijaJa trīs cilvēki vienlaicīgi kāpj trīs blakus esošās kalnu virsotnēs , bet atrodas vienā sasaitē, tad viņiem visiem uz virsotni ir jāvirzās līdzvērtīgi.  Un tāpat ir dzīvē – ja iedomājieties, ka jūsu pašreizējā dzīve ir šāda sasaite, tad neviena no trīs svarīgajām lietām – mācības, interesanta aizraušanās un cilvēku savstarpējās attiecības, nedrīkst būt mazsvarīgāka. Tikai tā var nokļūt virsotnē!

 

 

 

 

 

 

Abi uzņēmumi piedāvāja jauniešiem vasarā prakses iespējas, kā arī laipni gaida “Ēnu Dienu” projektos!

Cesis_1 Cesis_3 Cesis_5

 

 

 

 

 

 

 

Cesis_6

FaceBook Twitter