Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Jurists un mākslinieks

maizitisPiektdien, 10.aprīlī, pl. 13.30 jau piektā un pēdējā pavasara sesijas tikšanās Cēsu Valsts ģimnāzijā. Šīs reizes tēma:

„ Arī juristi ir mazliet mākslinieki”. Piedalās: Jānis Maizītis – jurists, bijušais Latvijas Republikas Ģenerālprokurors, šobrīd – Satversmes Aizsardzības biroja direktors un

Juris Žagars – Dailes teātra aktieris, Lielā Kristapa un Spēlmaņu nakts balvas īpašnieks,  Cēsu mākslas festivāla direktors, Vidzemes Mūzikas un kultūras centra vadītājs. zagars

Abi bijušie skolas biedri dalīsies iespaidos par skolas laikā gūtajām atziņām, kā arī līdzībām un atšķirībām abu – jurista un aktiera profesijās.

Pagājušajā nedēļā – ceturtā  tikšanās noritēja fizikas gaisotnē – kvantu fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs un zīmola “Autine” dibinātāji Jānis un Matīss Nīmaņi. Viesi savstarpējā dialogā izskaidroja fizikas klātesamību dažādos aizraujošos procesos, tai skaitā, darinot cirvjus un nažus Nīmaņu kalvē. Matīss novēlēja – nesajaukt savus mērķus ar vēlmēm. Savukārt, Vjačeslavs atgādināja, ka ir ļoti svarīgi nepakļauties stereotipiem un vienmēr lēmumus censties pieņemt ar savu prātu.

cesis_7 cesis_8

 

FaceBook Twitter