Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Konkurss „Gada labākais ekonomikā, 2014”

varLai veicinātu sabiedrības interesi par Latvijas jauniešu sasniegumiem ekonomikā, 2014.gadā Junior Achievement-Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) 17. gadu(no 1996. gada) rīko konkursu „Gada labākais ekonomikā”.

Konkursā tiek noteikti un apbalvoti labākie JA-YE Latvija programmu dalībnieki – pedagogi un skolēni, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību. JAL un sadarbības partneri novērtēs pedagogu darbu un īpaši pateiksies izcilām personībām, kuras iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devušas lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas Latvijas sabiedrības veidošanā.

Konkursa ietvaros tiek sumināti arī sociāli atbildīgākie, aktīvākie sadarbības partneri, kas ir JA-YE Latvija uzticamākie sabiedrotie. Pasākuma ietvaros notiks dažādi izglītojoši semināri. Dace Briede-Zālīte ir uzaicināta sniegt lekciju par pārdošanas jautājumiem mārketinga seminārā JA-YE dalībskolu 400 labākajiem jauniešiem un skolotājiem.

Nominēšana norisināsies 2014.gada 18.jūnijā  Latviešu Biedrības Namā.

Programma pasākumam 18.junijā

 

FaceBook Twitter