Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Zane un Vilis Daudziņi noslēdz projekta “Līderi Jauniešiem” rudens sesiju

Publikācijas datums: 2016.gada 23.novembrī

zane_2Šodien projekta “Līderi Jauniešiem” noslēdzošā – septītā tikšanās  Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā.  Savā pieredzē dalīsies aktieri Zane un Vilis Daudziņi.

Zane ir ne tikai aktrise, bet arī  skatuves un runas konsultante un pasniedzēja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi.

Viņas aktrises talantu var novērtēt izrādēs “Tāda es esmu” un “Bruņota un bīstama”, kurās viņa spēlē galvenās lomas. Televīzijas skatītāji  savukārt Zani pazīst kā seriāla “Ugusngrēks” kolorīto Helēnu.

Vilis kopš 1997.gada ir Jaunā Rīgas teātra aktieris. Iepriekš darbojies Daugavpils un Dailes  teātrī. Viņa aktiera talants 2009.gadā tika novērtēts “Spēlmaņu naktī” – Vilis saņēma apbalvojumu kā gada aktieris par lomu izrādē “Vectēvs”.

Skatītājiem bijusi iespēja vērot arī Viļa aktierspēli daudzās filmās – “Rīgas sargi”, “Sapņu komanda 1935”, “Seržanta Lapiņa atgriešanās”, “Ausma” un vēl daudzās citās.

Zane un Vilis ir sevi apliecinājuši gan uz skatuves dēļiem, gan televīzijas ekrāniem, un jauniešiem būs interesanti ieklausīties viņu pieredzē, lai  uzzinātu vairāk par aktieru pfofesiju.

Tiekamies ģimnāzijā!

Aktieris Vilis Daudziņš piedalās biedrības "Laiks kultūrai" rīkotajā preses konferencē, kurā informē par plānoto nākamā gada valsts finansējumu kultūras jomai.

Aktieris Vilis Daudziņš piedalās biedrības “Laiks kultūrai” rīkotajā preses konferencē, kurā informē par plānoto nākamā gada valsts finansējumu kultūras jomai.

FaceBook Twitter