Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Dziesmotie līderi – grupa “Carnival Youth”

Publikācijas datums: 2016.gada 8.novembris

ca_29.novembrī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā projekta „Līderi jauniešiem” ietvaros viesosies šīs skolas absolventi – Emīls un Edgars Kauperi, Roberts Vanags, un Aleksis Luriņš jeb grupa „Carnival Youth”, kuru 2011.gadā izveidoja Emīls, Edgars un Roberts, bet pēc pusgada viņiem pievienojās arī Aleksis.

Puišu tikšanās iekrīt grupas Latvijas koncerttūres „Propeller” laikā. Pirms tam koncertējuši Vācijā, Luksemburgā un Lielbritānijā, beidzot ar prieku muzicē arī mājās.

„Carnival Youth” ieguvuši EBBA balvu par debijas albuma „No Clouds Allowed” panākumiem, kurā iekļautās dziesmas atskaņotas Eiropas radio stacijās, kā arī grupa aktīvi koncertējusi ārpus Latvijas kopš 2014.gada pavasara. Ārzemju prese, atzīstot ierakstu modernos ritmus, labos tekstus un melanholiskās melodijas, pielīdzinājusi viņus tādiem māksliniekiem kā „Bombay Bicycle Club” un „Arcade Fire”.

Nesen izsludināto grupu sarakstā, kas uzaicināti nākamā gada martā uzstāties starptautiskajā mūzikas industrijas festivālā – konferencē ”SXSW” Ostinā, ASV, ir atrodams arī „Carnival Youth” vārds. Savukārt pēc promo kamapaņām abiem albumiem ASV un Kanādas koledžu radio stacijās un dalības mūzikas industrijas konferencē „Mondo  NYC”, albums „Propeller” septembrī nokļuva koledžu radio staciju CMJ TOP 100.

Par savu ceļu uz panākumiem, ieguldīto darbu un mūziķu profesijas niansēm viņi  dalīsies ar „savējiem” – Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauniešiem.

Tiekamies jau trešdien!

cy_1

ca_7

CY_Propeller_Digital5

ca_4

FaceBook Twitter