Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Ceturtā projekta ”Līderi jauniešiem” tikšanās Līgatnes vidusskolā 2.decembrī

Skaisti ziemīgā dienā Līgatnes vidusskolā norisinājās trešā Jauniešu Akadēmijas „PACELT PASAULI” projekta „Līderi Jauniešiem” tikšanās par tēmu „”Ražošanas uzņēmums – kā tiek radīti produkti un pārdoti pasaules tirgos?” AS „Latvijas Finieris” pārdošanas dienesta vadītājs Valdis Kulpe ar prieku dalījās par pasaulē plaši pazīstamo produktu- bērza saplāksni, kurš ir koksnes produkts ar fantastiskām pielietošanas iespējām.

„Meži ir Latvijas zelts”, stāsta Valdis, „meža nozarei ir būtiska loma Baltijas valstu ekonomikā”.

No maza  stādiņa, līdz gatavai  produkcijai, to visu  veiksmīgi pārzina AS „Latvijas Finieris”  uzņēmumā strādājošie. Gadiem krātā pieredze, veiksmīgā sadarbība, ilgstošas partnerattiecības rada prieku un vēlmi attīsties.

„Ir svarīgi domāt plašāk”, šī atziņa palīdz būt radošiem un stabiliem. Tas gan prasa ļoti lielu atbildību, bet netraucē mērķtiecīgi turēties līmenī.

„Mēs gribam būt labākie pasaulē”- ar vieglumu uzsver Valdis.

Projekts ”Līderi jauniešiem” turpinās –  jau šo trešdien, 2.decembrī, pulksten 11.00, ceturtā tikšanās:

Līgatnes un Nītaures jauniešus apciemos Daiga Ērgle, AIR BALTIC CORPORATION vecākā viceprezidente cilvēkresursu vadības jautājumos. Šoreiz sarunas tēma: „Ko dara mūsdienīgs Personāla pārvaldes vadītājs? Jaunākās tendences personāla vadībā.”

Daigas būtībā vienmēr ir vēlēšanās izglītoties, attīstīties, būt kopā ar motivētiem cilvēkiem, darīt visu ar prieku un rūpēties par kopīgu labklājību.

Kā izdodas harmoniski griezties laikmetīgā virpulī, sekot jauninājumiem, prast labi atpazīt cilvēkus, saredzēt viņu talantus, būt veiksmīgam dažādākās dzīves jomās? Vai tāds ir mūsdienīgs personāla pārvaldes vadītājs? Kas tad ir pats svarīgākais?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēs Daiga Ērgle Līgatnes vidusskolā.

Varbūt tieši šis būs viedu atziņu brīdis mums katram!

FaceBook Twitter