Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] Atziņas par personālvadību un jaunākajām tendencēm

2015. gada 2.decembrī Līgatnē viesojās Daiga Ērgle – kompānijas AIR BALTIC CORPORATION vecākā viceprezidente cilvēkresursu jautājumos. Tikšanās tēma – par Personāla pārvaldes vadītāja darbu un jaunākajām tendencēm personāla vadībā.

Daigas  dzīves stāsts rada  sajūtu, ka viss, ko darām ir vērtīgs, pat, ja tajā brīdī tā nešķiet.

„Dažreiz ir labi, ka sapņi nepiepildās. Vidusskolā vēlējos kļūt par aktrisi, – nesanāca un – paldies, Dievam!,” par sevi stāsta Daiga.

„Tad, kad nezini par ko mācīties, mācies! IZGLĪTĪBA NEKAD NAV ZEMĒ NOMESTS LAIKS!”

Daiga  mudina nepārtraukti izglītoties, būt neatlaidīgiem, mērķtiecīgiem, lielu uzmanību pievērst sava paštēla veidošanai.

Tikšanās laikā ar jauniešiem viņa dalījās, ka tas – “cik laimīgi uz darbu nāk darbinieki, vislielākā mērā ir atkarīgs no tiešā vadītāja. Darba devēji domā, kā motivēt strādājošos, lai nepazaudētu darbiniekus.”

„Vienmēr jāizvērtē savi solījumi ļoti atbildīgi,” uzsver Daiga.

Jauniešus interesēja, pēc kādiem principiem tiek atlasīti darbinieki. Daži kritēriji: „Sociālos tīklus izmantojam, kā atlases kanālus. Atlasē tiek izmantoti spēles elementi, lomu spēles un citi veidi”

Tikšanās noslēgumā Daiga atkārtoti uzsver mūžizglītības koncepciju –  cik svarīga ir katra cilvēka griba pastāvīgi izglītoties.

Dzīvojam iespēju un tehnoloģiju laikmetā. Mums jābūt redzīgiem, dzirdīgiem un darbīgiem!

„Mācīšanās darbā, e- mācības, koučings,- tās ir mūsdienīgās tendences darba un personīgajā dzīvē,”- saka Daiga.

Noslēgumā viņa citē:

Milzīgs paldies Daigai par gaišo un harmonisko stāstījumu, par nesavtīgi veltīto laiku, viesojoties Līgatnes vidusskolā!

Lai prieks darīt iecerēto!

Kopā mēs Pacelsim Pasauli!

FaceBook Twitter