Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

06.01.2014. Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas atsauksme

Rīgas 1.ģimnāzijas absolventu un draugu biedrība

 Rīga, 2014.gada 6.janvārī

Atsauksme par sadarbību ar Jauniešu Akadēmiju „Pacelt Pasauli”

Rīgas 1.ģimnāzijas Absolventu un draugu biedrība apliecina, ka Rīgas Valsts 1.ģimnāzijai ir bijusi ļoti veiksmīga sadarbība ar Jauniešu Akadēmiju „Pacelt Pasauli” un tās vadītāju Daci Briedi-Zālīti un administratori Martu Jumeju.

2013./2014. mācību gadā vidusskolēniem un pedagogiem „Jauniešu Akadēmija”piedāvāja aktuālu nodarbību ciklu „Līderi Jauniešiem”.

Šī cikla ietvaros notika vairākas sarunas ar interesantiem cilvēkiem, kuri savā profesionālajā jomā ir spēcīgas personības. Pateicoties šo sarunu brīvajai un demokrātiskajai formai, tās vienmēr izvērtās par atklātu dialogu, kurš bagātināja abas puses.

Šo tikšanos nozīmi mēs vērtējam ļoti augsti, jo vidusskolēni varēja uzzināt gan par karjeras izaugsmes iespējām, gan grūtībām, gan ieguvumiem izvēloties darboties attiecīgajā nozarē profesionāli.

Mūsu pozitīvā sadarbības pieredze liek secināt, ka Jauniešu Akadēmija „Pacelt Pasauli” un tās vadītāja Dace Briede-Zālīte un administratore Marta Jumeja noteikti nodrošina veiksmīgu, radošu un mūsdienu jauniešu vajadzībām atbilstošu sadarbību.

Mēs noteikti izmantosim šo sadarbību arī turpmāk, un ieteicam to darīt arī citiem.

Atsauksme no Rīgas 1.ģimnāzijas absolventu un draugu biedrības