Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

01.08.2013. Rīgas Teikas vidusskolas atsauksme

2013.gada 1.augustā

 Atsauksme

Par sadarbību ar

Jauniešu Akadēmiju „Pacelt Pasauli”

 

Jau ilgāku laiku skolai ir sadarbība ar Jauniešu Akadēmiju „Pacelt Pasauli” un tās vadītāju Daci Briedi- Zālīti.

2012./2013. mācību gadā  vidusskolēniem un pedagogiem  „Jauniešu Akadēmija” piedāvāja aktuālu nodarbību ciklu „Līderi jauniešiem”. Bija iespēja tikties ar interesantiem cilvēkiem, kuri savā profesionālajā jomā ir spēcīgas personības. Bieži nodarbības izvērtās par brīvām sarunām un diskusijām.

Jaunieši ne tikai apzinājās profesiju daudzveidību, bet arī  karjeras izaugsmes iespējas dažādās nozarēs.

Uzaicinātie profesionāļi dalījās pieredzē par savu darbu, pastāstīja, kādas zināšanas, prasmes un rakstura īpašības sevī jākopj, lai varētu strādāt attiecīgajā nozarē. Bija interesanti uzzināt ne tikai to, kādi varētu būt ieguvumi, bet arī gūt ieskatu par grūtībām, ar kurām profesionālajā jomā varētu saskarties.

Vairāki jaunieši  pēc tikšanās ar nodarbību vadītājiem atskārtuši, ka viņu nodomi par nākotnes profesijas izvēli ir bijuši pareizi, turpretim dažam radušās pamatotas šaubas , citam- skaidrība, kā  jau tagad sevi pilnveidot un attīstīt, lai varētu piepildīt savas ieceres.

Esam pateicīgi Jauniešu Akadēmijai „Pacelt Pasauli” un tās vadītājai Dacei Briedei-Zālītei par veiksmīgu, radošu un mūsdienu jauniešu vajadzībām atbilstošu sadarbību.

Rīgas Teikas vidusskolas

Direktore                                                                               I. Bergmane

Atsauksmes oriģināls – Rīgas Teikas vidusskolas atsauksme