Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

01.12.2017. Bēnes vidusskola

01.12.2017. Mērķu plānošanas nodarbība: Kā atrast savu nākotnes aicinājumu? Bēnes vidusskola

Sākumā domāju, ka nodarbība būs garlaicīga, bet priecājos, ka kļūdījos. Patika gan praktiskā nodarbība, gan lekcijas daļa. Paldies, bija super! Mārcis Eihmanis, 12. klases skolnieks.

Uzzināju vairāk par mērķu veidošanu, kā arī par apakšmērķiem, kuri man ir jāsasniedz, lai sasniegtu savu lielo mērķi. Elvis Redlihs, 12. klases skolnieks.

Ļoti jaukas speciālistes, smaidīgas un ļoti pārliecinātas par savu darbu. Palīdzēja saprast, ko vēlos un rast atbildes uz jautājumiem par ko nebiju īsti pārliecināta. Liels paldies jums!

Es nācu uz lekciju bez mērķiem par nākotni. Es nezināju, par ko es vēlos kļūt. Lekcija man ļoti palīdzēja saprast to, ko es vēlos un kas man būtu piemērots. Lekcijas vadītājas bija ļoti jaukas, izpalīdzīgas, pretimnākošas un pozitīvas, un iedeva daļu pozitīvisma arī man. Pateicoties novadītajai lekcijai, es no zāles izgāju ar jauniem mērķiem un pozitīvismu. Viktorija Balabanova, 11. klases skolniece.

Šodienas nodarbībā uzzināju dažādus veidus, kā izprast sevi un izplānot savus mērķus. Pozitīvas domas, emocijas, sarunas ar pozitīviem cilvēkiem. Labprāt atkārtotu šādas nodarbības un iesaistītos dažādās diskusijās par mērķu plānošanu. Iespējams, šī lekcija sniegs man palīdzību manas nākotnes plānošanai un veidošanai. Šīs saprotošās sievietes, kuras vadīja nodarbības, deva īsu, bet iedvesmojošu ieskatu nākotnē. Krista Raude, 11. klases skolniece.