Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

01.11.2017. Jaunjelgavas vidusskola

01.11.2017. Mērķu plānošanas nodarbība: Kā atrast savu nākotnes aicinājumu? Jaunjelgavas vidusskola

Daudz uzzināju, piemēram, ka, kad jāiet uz pārrunām, jābūt pārliecinātam par sevi un priecīgam, kas ir jādara, lai īstenotu savu plānu un tiktu līdz mērķim. Karīna Spoģe, 12. klases skolniece.

Šodien iemācījos, kā plānot tālāk dzīvi un ka vajag vairāk labās emocijas, lai kaut kas izdotos. Linda Braumane, 10. klases skolniece.

Es uzzināju, kā pareizi izvirzīt mērķus un kā plānot to sasniegšanu, kā atšķirt mērķi no vienkāršas vēlēšanās. Man patika šī nodarbība! Paldies! Māra Auziņa, 10. klases skolniece.

Šodienas lekcija, karjeras dienas stundā, es uzzināju, kas vairāk vajag darīt un nospraust savus mērķus pa punktiem, nevis iztēloties to, kā kaut ko nesasniedzamu un nereālu. Šī stunda ļāva saprast, kā regulēt savu laiku un pie kā vairāk piestrādāt. Valta Cersona, 12. klases skolniece.

Esmu izpratis, ka dzīvē var būt vairāki mērķi un tos var īstenot vairākos veidos, un laiks nav šķērslis. Mārcis Mārtiņš Kārkļiņš, 12. klases skolnieks.

Es šajās divās stundās uzzināju daudz ko jaunu, piemēram, šikāk par cilvēka psiholoģiju. Guvu iespaidu par nākotni. Jorens Jeļijānis, 12. klases skolnieks

Šī karjeras stunda man palīdzēja saprast manu mērķi. Es ceru, ka šādas nodarbības būs vēl. Marta Tomsone, 9. klases skolniece.

Karjeras stunda palīdzēja pārliecināties par savu profesiju, mērķi. Es ieguvu jaunu, noderīgu informāciju. Nadežda Juško, 9. klases skolniece.

Man šī stunda patika, jo es varēju izplānot savu nākotni un zināt ko darīt nākotnē un, ka jābūt pozitīvai. Aija Steca, 9. klases skolniece.