Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] 27.novembrī publiskā lekcija pārliecības un pašapziņas stiprināšanai

Seminārs balstīts uz Koučinga Akadēmijas (UK) pasniedzējas un psiholoģes Pamas Lidfordes mācību par pašapziņas un pašnovērtējuma ietekmi uz mūsu ikdienu, un spēju sasniegt savus mērķus, ja esam pozitīvi un pro-aktīvi noskaņoti.

  • Kā attīstīt sevī ieradumu: domāt un uzvesties pārliecināti?
  • Kas ir stereotipiskie uzskati? Kā tie radušies?
  • Trīs soļi iekšējo bloku noņemšanai.
  • Iegūsim mierinājumu paši savai šī brīža pārliecībai (pašapziņas tests).
  • Izrunāsim, kā, mainot fokusu, mainās domāšana un darba spējas.

Laiks: 2013.gada 27.novembris, plkst. 18.30
Vieta: “Birojnīca” Rīga, Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs)
Cena: 15 LVL (29,41 EUR)

Dalību lūdzam pieteikt, aizpildot online formu vai sūtot e-pastu: birojnica.info@gmail.com, vai pa tālruni: 67288407

 

Par lektori

Dace Briede Zālīte  pēc 17 gadu korporatīvā darba un pārdošanas vadības pieredzes starptautiskos uzņēmumos ir kļuvusi par Londonas Koučinga akadēmijā akreditētu personīgās izaugsmes treneri un licenzētu Brajena Meina “Mērķu plānošanas” (Goal Mapping) praktiķi.

Dace ir strādājusi „Shell Latvia”, „SEB Unilīzings”, apdrošināšanas akciju sabiedrībā„Balta” (RSA Insurance), kā arī „Baltcom TV” periodā, kad par kompānijas akcionāriem kļuva „AXA Equity”. Šajos uzņēmumos Dace ir vadījusi gan korporatīvo, gan ‘retail’ biznesu un atbildējusi par klientu apkalpošanu visā Latvijā. Šobrīd uzkrātā pieredze un akadēmiskās zināšanas tiek pielietotas darbinieku darba snieguma izvērtēšanai un atbalstam, kā arī  vadības komandu aprīkošanā ar darba snieguma uzlabošanas instrumentiem.

Lielākā vadītā komanda – 1000 darbinieki , lielākais sasniegtais gada apgrozījums –  60,6 miljoni latu, apkalpojot 200 000 privātklientu un 23 000 juridisko klientu. Iegūts ‘know-how’, vadot un pārraugot visa veida pārdošanas kanālus – tiešās pārdošanas aģentus (D2D), filiāļu un klientu apkalpošanas centru tīklus, zvanu centrus, telemārketingu, biznesa klientu nodaļas (B2B, B2C), web pārdošanas kanālus, pārdošanu ar brokeru starpniecību, kā arī atrodot un uzsākot veiksmīgu sadarbību ar pārdošanas ārpakalpojumu sniedzējiem biznesa apjomu palielināšanai.

Dace ir diplomēta Latviešu valodas filoloģe un starptautisko attiecību speciāliste (LU), ieguvusi bakalaura grādu banku zinībās un ekonomikā, un maģistra grādu biznesa vadībā Banku Augstskolā. Trīs gadus pilnveidojusi sevi Londonas Koučinga Akadēmijā (The Coaching Academy), kur ar izcilību ir ieguvusi  Personīgās Izaugsmes trenera kvalifikāciju (Personal Performance Development Coach).

FaceBook Twitter