Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] 25.02.2011. Dace Briede-Zālīte un “Pacelt Pasauli” rīkoja pirmo starptautiskā lektora Harry Singha (UK) semināru Latvijā

Harijs Singa – „Starptautiskās Jauniešu Akadēmijas” valdes priekšsēdētājs un dibinātājs, starptautiski atzīts lektors un koučs. Izstrādājis personīgās izaugsmes treniņa programmu darbam ar jauniešiem un pedagogiem. Lektors Londonas „Koučinga Akadēmijā” un Londonas „Jauniešu Koučinga Akadēmijā”.

www.harrysingha.com

www.ycauk.com

www.everyukcity.com

Starptautiski pieredzējušais jauniešu koučs 2011.gada 25.februārī pirmo reizi uzstājās Latvijā, piedāvājot semināru Personīgās izaugsmes treniņš un koučinga iemaņas jauniešiem un pedagogiem.

Seminārs sniedza zināšanas un ieskatu sekojošās tēmās, kuras vienlīdz labi noder jauniešiem, skolotājiem, sociāliem pedagogiem, kā arī citiem profesionāļiem, kuru darbs saistīts ar jauniešiem.

Seminārs, kuru apmeklēja ap 180 dalībniekiem, sastāvēja no 7 sesijām: 

  1. sesija. Zināšanu paātrinātas apguves principi. Kā mēs apgūstam jauno? Izprotot principus, var būtiski uzlabot spējas jebkurā jaunapgūstamā priekšmetā. 
  2. sesija. Noskaņojums. Mācījāmies, kas nosaka mūsu uzvedību un sajūtas. Vienkārša, bet efektīva stratēģija, kā vadīt savu noskaņojumu un atbalstīt to darīt citus.
  3. sesija. Māka klausīties un jautāt. Iepazināmies ar tehnikām, kuras būtiski uzlabo klausīšanās prasmes un māku uzdot jautājumus. Apguvām prasmīgu jautāšanas tehniku, ko izmanto akreditēti personīgās izaugsmes treneri un kouči, lai palīdzētu klientiem sasniegt mērķus. 
  4. sesija. Kontakta dibināšana. Apguvām veiksmīgākās komunicēšanās prasmes. Uzzinājām, kā iesaistīt tos, kuri nav motivēti. Iepazināmies ar principiem, kā vislabāk nodibināt kontaktu ar citiem, lai viņi Tevi saprastu un Tu saprastu viņus. 
  5. sesija. Vērtības, uzskati un cilvēka identitāte. Uzzinājām, kā cilvēki pieņem dažādus lēmumus un kā uzvedas (ieskaitot Tevi). Apguvām, kāpēc dažas lietas šķiet patiešām grūti izpildāmas. Apguvām principus, kā motivēt sevi un citus. 
  6. sesija. Koučings – apguvām, kas tas ir. Kā atšķirt koučingu no mentoringa, psiholoģijas un mācībām. Apguvām, kā izmantot koučinga modeli, lai palīdzētu sasniegt un nodefinēt mērķus un iegūt skaidrību, kā sasniegt tos. Radījām aktivitāšu plānu, lai sasniegtu to, ko gribam. 
  7. sesija. Pārskats, salikām visu kopā! Iespēja praktizēt iemaņas un nostabilizēt zināšanas, palīdzot citiem un sev atrast mērķus un pārvarēt grūtības ceļā uz tiem.

Beigās nosvinējām, saņemot sertifikātus, kā arī kopīgi padiskutējot, kā jaunapgūtās zināšanas varēsim likt lietā, lai pilnveidotu sevi, labāk sadarbotos skolu vidē un sabiedrībā kopumā.

FaceBook Twitter