Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] 17.02.2011. Dace Briede-Zālīte viesojās Kandavas novada Aizupes bāreņu namā

Starptautiskās Kouču Federācijas „ICF Latvia” rīkotās koučinga nedēļas ietvaros, kura norisinājās Latvijā laikā no 2011.gada 14.-18.februārim, „ICF Latvia” prezidente Inga Štālhuta un „ICF Latvia” valdes locekle, Jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli” vadītāja Dace Briede-Zālīte viesojās Kandavas novada Aizupes bērnu sociālās rehabilitācijas namā „Dzīvesprieks”.

„ICF” ir sabiedriska organizācija, kas atbalsta koučinga apmācību un attīstību Latvijā. Koučinga metodikas pamatā ir palīdzēt vieglāk un ātrāk sasniegt savu izvēlēto mērķi gan atsevišķiem indivīdiem, gan organizācijām. „ICF Latvia” šogad pievienojas globālajai „ICF” stratēģijai – ziedot savas zināšanas un resursus cilvēkiem un organizācijām, kuriem līdzcilvēku atbalsts ir ļoti nepieciešams.

„Dzīvesprieka” izpilddirektore Līga Landiša: „Ik dienas mēs sabiedrībā sastopam jauniešus, kurus dzīve nav lutinājusi. Visbiežāk viņi ir uzauguši bez ģimenēm vai nelabvēlīgā sociālā vidē, nepietiekami ieguvuši izglītību vai ar grūtībām iekļāvušies dažādos kolektīvos. Aizupes „Dzīvesprieks” šiem jauniešiem dod tādu pašu iespēju kā citiem, – kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem. Šī asociācija ir radījusi drošu un ģimenisku vidi, kas ļauj katram jaunietim attīstīt viņa individualitāti, izzināt viņa talantus un atklāt viņa intereses. Darbības pamatā ir ilgstoša sociālā rehabilitācija un arodizglītība, kuru jaunieši veiksmīgi apgūst 2 līdz 3 gadu periodā.”

2011.gada 17.februārī 34 „Dzīvesprieka” jaunieši piedalījās “ICF Latvia” veidotajā seminārā „Kā atrast īsto nākotnes aicinājumu”. Seminārs bija balstīts uz angļu pozitīvās domāšanas trenera, kouča un daudzu grāmatu autora Brajena Meina „Mērķu plānošanas” programmas, kuras pamatā ir doma, ka mēs visi no dabas esam orientēti uz kādu mērķi. Programma palīdz labāk izprast sevi, savu aicinājumu, kā arī radoši padarboties pie sava nākotnes aicinājuma plānošanas.

Koučinga metode ierosina domāšanu. Šajā tikšanās reizē mēs ļāvāmies brīvu domu plūdumam. Katrs savus mērķus nosaka pats. Katrs pats zina, pie kā ir jāpiestrādā, lai tos sasniegtu!

Koučinga nedēļas programma

FaceBook Twitter