Uzzini vairāk Mūsu mērķis 24836
Sākums

[ARHĪVS] 12.novembrī atklājam rudens sesiju Līgatnes vidusskolā

Šo ceturtdien, 12.novembrī, Līgatnes vidusskolā, pulksten 10.45, pirmā Jauniešu Akadēmijas “PACELT PASAULI”  projekta “Līderi jauniešiem” tikšanās ar  Uldi Dzintaru.

Sarunas tēma “Apdrošināšana vai tas ir aizraujoši” .

 

Uldis Dzintars jau no 2003.gada ir Balta valdes loceklis .10 gadus pildījis Finanšu direktora amata pienākumus, kopš 2014.gada janvāra vada BALTA Tehnisko departamentu, kas atbild par produktu vadību un risku parakstīšanu.BALTA viņš strādā kopš 2000.gada, bet apdrošināšanas nozarē – kopš 1997.gada.
Pirms pievienošanās BALTA komandai strādājis auditorfirmā „KPMG”. Uldis ir absolvējis Latvijas Banku augstskolu un nokārtojot visus ACCA (Association of certified chartered accountants) eksāmenus. Arī šobrīd Uldis turpina izglītoties, apgūstot jaunākās prakses vadības maģistra programmā Stokholmas ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics).

Uldis Dzintars  ne  reizi vien ticies ar jauniešiem, daloties savās zināšanās, pieredzē un profesionālajā izaugsmē. Veiksmīgi  pratis ieinteresēt vidusskolēnus paskatīties uz apdrošināšanu, ne tikai kā nopietnu un skaitļiem saistītu nozari, bet ieraudzīt tajā radošus un interesantus procesus. Tikšanās reizē kopīgi meklēsim atbildes uz jautājumiem  un noskaidrosim, cik aizraujoša ir apdrošināšana…

FaceBook Twitter